در این آموزش فرض ما این است که سرور شما از پی اچ پی پشتیبانی میکند و فایل های با پسوند .php توسط پی اچ پی شناسایی میشوند. در اکسر سرور ها پسوند پیشفرض php هست ولی بهتر است برای اطمینان از مدیر سرورتون بپرسید. در صورتی که سرور شما از پی اچ پی پشتبانی میکنید انگاه شما نیاز به انجام هیچ چیزی ندارید فقط لازمه که شما یک فایل با پسوند .php را در دایرکتوری وب ایجاد کنید که به صورت خودکار برای شما تجزیه میشود.

برای کامبایل هر چیزی هیچ نیازی نیست و نیاز به نصب ابزار اضافی ندارید.از این فایل های PHP-enabled به عنوان فایل های ساده HTML با یک خانواده کاملا جدید از tagهای جادویی فکر کنید که به شما اجازه می دهد هر کاری را انجام دهید.

اسمشو بذاریم نگهداری پهنای باند و توسعه محلی.در این مورد شما میخواهیم یک وب سرور به نام apache یا البته php و به احتمال زیاد یک پایگاه داده به نام mysql را نیز نصب کنید.

شما میتونید اینها رو به صورت جداگانه یا یک راه ساده تر نصب کنید. راهنمای ما دستورالعمل های نصب پی اچ پی (فرض کنید شما در حال حاضر برخی از وب سرور را راه اندازی کرده اید).

اگر شما با نصب PHP خودتون به مشکل خوردید پیشنهاد می کنیم سوالات خود را در Mailing Listsاز ما بپرسید.
چنانچه شما تصمیم به راه ساده تری دارید آنگاه یک بسته از قبل تنظیم شده مطابق با سیستم عاملتون رو پیدا کنید. تا به صورت اتوماتیک همه اینها رو با چند کلیک انجام دهید.به راحتی یک وب سرور رو هر کدام از سیستم عامل های macosx ، لینوکس و ویندوز که داریم میتوانیم راه اندازی کنیم ، شما ممکن است rpmfind و PBoneکه برای تعیین ‌RPMs مفید هست را پیدا کنید. و برای دبیان هم میتوانید در apt-get بسته رو پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *